System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at ASP._Page_Views_MacroPartials_FacebookButtonContent_cshtml.Execute() in c:\www\engrosbilerdanmark.dk\www\Public\Views\MacroPartials\FacebookButtonContent.cshtml:line 34
Følg os på Facebook

Dla dealerów samochodów

Jesteś zainteresowany kupnem samochodu w kompleksowym punkcie największego eksportera samochodów w Danii? Partnerstwo z nami pozwoli na wypełnienie zapasów używanymi samochodami po najniższych cenach w Europie. Zawsze mamy ponad 250 samochodów w magazynie, a nowe samochody są dodawane do oferty codziennie!

Dania znana jest z dobrze utrzymanych samochodów używanych, co daje możliwość dokonania naprawdę atrakcyjnych zakupów. Wysoki standard jest rezultatem wymogu obowiązkowego przeglądu pojazdów w Danii. Samochody w wieku powyżej 4 lat są automatycznie wzywane na przegląd, który odbywa się co dwa lata. Funkcje bezpieczeństwa oraz stan techniczny muszą zostać sprawdzone i zatwierdzone podczas przeglądu, aby samochody zostały dopuszczone do ruchu na drogach publicznych.

Współpracujemy już z wieloma importerami z rynku europejskiego i zawsze jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy z kolejnymi partnerami.

Korzyści dla Ciebie jako zwykłego klienta

Jeśli zostaniesz naszym następnym partnerem, możesz zmniejszyć czas spędzony na wyszukiwaniu odpowiednich samochodów. Zakupy w jednym miejscu pozwolą Ci zaoszczędzić czas poświęcony na formalności niezbędne do sfinalizowania umowy i sprowadzenie samochodów do domu. Gdy kupisz od nas kilka razy, odkryjesz, że możesz zaoszczędzić czas na jazdach testowych, ponieważ będziesz wiedział, że możesz zaufać naszym opisom samochodów.  

Dodatkowe atuty:

 • Lepsza wartość w stosunku do ceny - dobrze utrzymane samochody po najniższych cenach na rynku
 • Zawsze duży i zróżnicowany wybór samochodów - nowe samochody są dodawane do naszej oferty codziennie
  Skorzystaj z wyszukiwarki  - narzędzie, które opracowaliśmy, abyś był informowany na bieżąco o wybranych przez ciebie markach i modelach dodawanych do magazynu. Daje Ci to możliwość składania ofert na nowe samochody, zanim zostaną one wystawione na sprzedaż na naszej stronie.
 • Rzetelne i dokładne opisy samochodów na sprzedaż - samochody są testowane przez naszych mechaników, którzy sprawdzają także stan kosmetyczny pojazdów i przekazują informacje naszemu zespołowi handlowemu.
 • Minimalne bariery językowe - Nasi przedstawiciele handlowi łącznie mówią w aż 6 różnych językach europejskich
 • Profesjonalna i sprawna operacja handlowa
 • Doskonała obsługa w zakresie testowania, eksportowania i przekazywania samochodów na eksport.
 • Pomoc w zorganizowaniu transportu do miejsca zamieszkania dla zakupionych samochodów.
  Jeśli potrzebujesz pomocy w organizacji transportu zakupionego auta, nasz zespół sprzedaży udzieli ci pomocy. Jeżeli masz swój transport, my przygotujemy auta do odbioru. Nasza profesjonalna rampa załadunkowa jest dostępna dla kierowcy transportu, co sprawia, że załadunek aut jest łatwy i szybki.

Biuletyn

Nowe rzeczy ciągle się dla nas wydarzają. Jeśli chcesz być informowany, zarejestruj się poniżej.

Dowiesz się także od nas, jeśli pojawią się zasady dotyczące importu / eksportu samochodów lub innych wydarzeń, które mogą mieć wpływ na transgraniczny handel pojazdami używanymi.

Będziemy pisać do Ciebie tylko wtedy, gdy są istotne wiadomości, a miesięcznie otrzymasz od 1 do 2 biuletynów.
Być może z dodatkowymi i nowymi wiadomościami.