System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at ASP._Page_Views_MacroPartials_FacebookButtonContent_cshtml.Execute() in c:\www\engrosbilerdanmark.dk\www\Public\Views\MacroPartials\FacebookButtonContent.cshtml:line 34
Følg os på Facebook

Jak eksportować samochody

Poniżej możesz przeczytać przewodnik, jak sprowadzić samochód z Danii za pośrednictwem Engros Biler Danmark.

1. Wybierz samochody

Wybierz samochody z naszego magazynu. Proces jest szybki. Po wybraniu interesujących cię samochodów skontaktuj się z naszym działem sprzedaży przez e-mail lub telefon lub kliknij przycisk kontaktu na konkretnym ogłoszeniu.

2. Kontakt i potwierdzenie zamówienia

Po uzyskaniu odpowiedzi od naszych sprzedawców, potwierdź zamówienie z bezpośrednio wyznaczonym sprzedawcą, aby zarezerwować samochód. Nasi pracownicy handlowi mówią po angielsku, polsku, duńsku, rosyjsku, słowacku i rumuńsku.

Zasady rezerwacji: 

  • Samochody można zarezerwować do 2 dni bez konieczności wpłacania depozytu.
  • Samochody można zarezerwować na więcej niż 2 dni, płacąc kaucję w wysokości EUR 300. Aby rezerwacja była prawidłowa, należy przesłać nam potwierdzenie wysłania przelewu / płatności w ciągu 24 godzin.

3. Fakturowanie

Otrzymasz od nas fakturę za pośrednictwem poczty elektronicznej. Na fakturze zostanie podana nazwa, model, cena, informacje o płatności oraz ogólne warunki umowy.

4. Płatność

Szczegóły dotyczące rachunku bankowego znajdują się na fakturze. Możesz zapłacić gotówką w naszym biurze (maksymalnie DKK 50 000 za samochód) lub przelewem bankowym. Pamiętaj o obowiązujących regułach rezerwacji.

5. Transport

Zaraz po otrzymaniu płatności przekażemy ci potwierdzenie płatności i przewidywany termin, w którym samochód będzie gotowy do odbioru. Możemy pomóc Ci zorganizować transport kupionego samochodu lub możesz zrobić to sam, o ile poinformujesz nasz zespół kiedy mają spodziewać się odbioru. Więcej informacji na temat numerów rejestracyjnych potrzebnych do transportu znajdziesz w naszym FAQ.* *(Duńskie przepisy podatkowe przewidują, że wszystkie pojazdy sprzedawane na export mogą zostać wybrane do dalszej kontroli przed ich transportem z Danii - może to spowolnić proces. Ta procedura nie jest od nas zależna, ale nasz zespół sprzedaży dołoży wszelkich starań, aby na bieżąco informować cię o ewentualnym wyborze twojego samochodu do kontroli!)

 

Zasady odbioru zakupionych samochodów

  • W przypadku zakupu 1-3 pojazdów, samochody muszą zostać odebrane w ciągu 5 dni.
  • W przypadku zakupu więcej niż 3 pojazdów, samochody muszą zostać odebrane w ciągu 10 dni.

6. Dokumenty

Wszystkie dokumenty (dokumenty rejestracyjne, faktura, itp.) zostaną dostarczone Tobie lub twojemu kierowcy, gdy samochód zostanie odebrany w naszym sklepie. 

7. Ostateczne potwierdzenie

Gdy transport samochodu wyruszy z naszego sklepu, nasi pracownicy poinformują cię, że transport jest w drodze.

SZCZEGÓLNE WYMOGI PRAWNE

Szczególne wymogi prawne mogą mieć zastosowanie, jeśli chcesz sprowadzić samochód do kraju, który nie jest członkiem Unii Europejskiej. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz poniżej.

Jeśli chcesz sprowadzić samochód do kraju spoza UE

Musisz posiadać odpowiednie dokumenty graniczne stemplowane podczas przekraczania granicy do kraju zamieszkania.

CoC i certyfikaty rejestracyjne dla samochodu i faktury muszą być przetłumaczone na język obowiązujący w kraju, do którego samochód jest eksportowany. 

Jeśli chcesz sprowadzić samochód do kraju stowarzyszonego

Twoja faktura i certyfikat rejestracyjny muszą być przetłumaczone na język obowiązujący w kraju, do którego samochód jest eksportowany. 

Informacje ogólne

Proces eksportu / importu związany z zakupem samochodów w Danii jest taki sam, jak w Niemczech i jest stosunkowo prosty.

Certyfikat rejestracyjny Danii składa się z dwóch części.

Samochody są sprawdzane przy wywozie z Danii.