System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at ASP._Page_Views_MacroPartials_FacebookButtonContent_cshtml.Execute() in c:\www\engrosbilerdanmark.dk\www\Public\Views\MacroPartials\FacebookButtonContent.cshtml:line 34
Følg os på Facebook

Warunki dla klientów biznesowych

Przy zakupie używanego duńskiego samochodu od naszej firmy obowiązują następujące standardowe warunki umowy, chyba że na piśmie uzgodniono inaczej. Przeczytaj je przed zakupem, aby zapobiec niemiłym niespodziankom podczas procesu sprzedaży.

Warunki:

Okoliczności dotyczące wydłużonego czasu dostawy:

Większość naszych samochodów jest gotowych do dostawy, ale zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się szczegółów dostawy dotyczących samochodu, którym jesteś zainteresowany.

Rezerwacje:
możesz zarezerwować samochód, który należy następnie opłacić w ciągu 4 dni przelewem bankowym lub w ciągu 2 dni przy płatności gotówką.

Odbiór:
Po dokonaniu płatności samochód musi zostać odebrany w ciągu 7 dni - pamiętaj, że będzie on przechowywany na twoje ryzyko i odpowiedzialność!

Ceny:
Wszystkie ceny mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Firma Engros Biler Danmark nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie zmiany cen, błędy, literówki, błędy w druku lub aktualizacje.

Stan techniczny samochodów , które odsprzedajemy głównie dealerom, którzy posiadają własne warsztaty i potrafią naprawiać najczęstsze błędy. Trzeba zatem pamiętać, że samochody nie są przygotowywane mechanicznie lub kosmetycznie.

Dokładamy wszelkich starań, aby opisać stan samochodu tak dokładnie, jak to możliwe. Nie ponosimy odpowiedzialności ci za ewentualne wady lub wady, które mogą wystąpić tylko podczas jazdy testowej samochodem.

Przebiegpojazdów:
Wszystkie przebiegi są zapisywane elektronicznie i mogą być udokumentowane w dowolnym momencie. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania numeru rejestracyjnego określonego pojazdu w celu sprawdzenia go w bazie danych on-line 

Gwarancja:
Samochody sprzedawane na eksport są kupowane takie jakie są i nie są objęte gwarancją ani rękojmią. Twój depozyt może zostać zwrócony tylko jeśli samochód, który zarezerwowałeś, różni się znacząco od opisu na tej stronie. Wszelkie inne koszty, w tym transport, nie zostaną pokryte.

Możesz zapłacić gotówką w naszym biurze (maksymalnie DKK 50 000 za samochód) lub przelewem bankowym. Wszystkie niezbędne informacje bankowe są podane na fakturze, w tym numer IBAN.

Odbiór:
Przed odbiorem samochodu należy dokonać płatności, oraz należy zorganizować transport pojazdu do twojego miejsca zamieszkania, chyba że uzgodniono inaczej.

Depozyt nie podlega zwrotowi - Zobacz warunki umowy.

Zastrzeżenie

Staramy się zawsze dostarczać w pełni aktualne informacje. Wszelkie informacje i dane prezentowane na tej stronie internetowej mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Firma Engros Biler Danmark nie ponosi odpowiedzialności za szkody lub skutki wynikające z informacji uzyskanych z naszej strony internetowej lub osobistego kontaktu.