System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at ASP._Page_Views_MacroPartials_FacebookButtonContent_cshtml.Execute() in c:\www\engrosbilerdanmark.dk\www\Public\Views\MacroPartials\FacebookButtonContent.cshtml:line 34
Følg os på Facebook

Warunki dla klientów indywidualnych

Gwarancja:

Wszystkie samochody w Engros Biler Danmark są nabywane w ramach gwarancji - tzn. Kupowane "takie jakie są".

Zaleca się, aby zawsze przeprowadzić jazdę testową przed zakupem samochodu.

Eksportowe tablice rejestracyjne

Eksportowe tablice rejestracyjne kosztują EUR 13 za dzień. Jeśli wolicie, abyśmy odebrali eksportowe tablice rejestracyjne w waszym imieniu, wówczas stosujemy opłatę w wysokości EUR 80 dodanej do opłaty za tablice. Jeśli sami wolicie zamówić tablice do swojego samochodu, można skontaktować się z duńskim urzędem skarbowym z siedzibą w Taastrup, który znajduje się w odległości  +/- 20 minut jazdy od naszego biura.

Płatność:

Jeśli znalazłeś samochód, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży za pośrednictwem formularza kontaktowego lub zadzwoń pod numer +45 5353 1177, aby zarezerwować pojazd. Otrzymasz wtedy fakturę za kwotę 300 € / DKK 2 000. Jeśli zaakceptujesz ofertę, depozyt należy wpłacić w ciągu 2 dni roboczych.

Samochód musi zostać opłacony i odebrany w ciągu 10 dni od przyjęcia oferty.

Jeśli opłacisz i odbierzesz samochód w ciągu 2 dni, możesz zarezerwować go bez wpłacania kaucji. Jeśli samochód nie zostanie opłacony i odebrany w ciągu 2 dni, rezerwacja zostanie anulowana, a samochód zostanie umieszczony na liście dostępnych pojazdów.

Twój depozyt nie zostanie zwrócony, chyba że sprzedaż zostanie anulowana, ponieważ samochód różni się znacznie od opisu podanego w ogłoszeniu.

Prosimy pamiętać, że akceptujemy maksymalnie kwoty DKK 50,000 w gotówce. Większe kwoty należy wpłacić przelewem bankowym. Preferujemy płatności za pomocą przelewu bankowego.

Po przelaniu uzgodnionej kwoty prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem handlowym w celu potwierdzenia otrzymania płatności. Zapewnia to uniknięcie zbędnej podróży do naszego biura, ponieważ nie możemy wydać samochodu przed otrzymaniem płatności. Aby otrzymać szybkie potwierdzenie, zalecamy przetworzenie płatności jako "przelewu natychmiastowego/ekspresowego". W większości krajów taki przelew kosztuje 1 euro.