System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at ASP._Page_Views_MacroPartials_FacebookButtonContent_cshtml.Execute() in c:\www\engrosbilerdanmark.dk\www\Public\Views\MacroPartials\FacebookButtonContent.cshtml:line 34
Følg os på Facebook

Dla klientów indywidualnych

Kup swój nowy samochód w Danii - ponad rok temu osiągnęliśmy wynik ponad 16 000 udanych transakcji, a imponujące oceny na stronie mobile.de są gwarancją, że jesteśmy przyzwoitymi ludźmi, z którymi  można bezpiecznie współpracować.

Dlaczego warto kupić używany samochód w Danii?

W Danii samochody podlegają podatkowi w wysokości 150%. Ze względu na wysoki podatek, cena importu samochodów do Danii jest niższa w porównaniu do innych krajów europejskich. Kiedy samochód jest eksportowany, następuje zwrot podatku, co pozwala na sprzedaż w atrakcyjnej cenie.

Duński system wymaga, aby samochody były regularnie kontrolowane. Duńskie samochody są zatem zawsze dobrze utrzymane i wyświetlają właściwy przebieg. Wszelkie szkody wyrządzone w samochodzie muszą być zarejestrowane w Duńskim Krajowym Rejestrze Pojazdów.

Dlaczego powinieneś kupić samochód właśnie od nas?

W Engros Biler Danmark dostajesz lepszy samochodu w stosunku do wydanej kwoty. Zawsze mamy ponad 250 samochodów dostępnych od ręki a co najmniej 10 nowych pojazdów jest dodawanych do oferty każdego dnia.

Poza najlepszymi samochodami i najniższymi cenami na rynku, otrzymasz również najwyższej jakości obsługę. Od samego początku do końca - od momentu znalezienia nowego samochodu zostaniesz przeprowadzony przez proces zakupu, aż do momentu, w którym samochód bezpiecznie dotrze pod twój dom wraz z niezbędnymi dokumentami. A bariera językowa będzie minimalna! Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów używanych w innych krajach w Europie, dlatego nasi pracownicy handlowi mówią w 9 różnych językach europejskich.

Wszystkie nasze samochody są sprawdzane i testowane przez naszych mechaników, dlatego nasz zespół sprzedaży zawsze przedstawi ci dokładny opis stanu mechanicznego i kosmetycznego wybranego samochodu.

Zapewniamy także możliwość jazdy testowej interesującym cię samochodem. Daj nam znać, kiedy przyjdziesz. Przygotujemy samochód na twoją jazdę testową.

Dowiedz się więcej o naszych ogólnych warunkach sprzedaży tutaj

Wyszukiwarka

Szukasz konkretnego samochodu? Nie znalazłeś go w magazynie? Nasza baza samochodów jest aktualizowana codziennie.

Zarejestruj się w naszej wyszukiwarce, aby otrzymywać powiadomienia, kiedy twój wymarzony samochód pojawi się w naszej ofercie - i otrzymaj szansę na zakup jeszcze przed wystawieniem go do sprzedaży.

Wyszukaj teraz

Biuletyn

Nowe rzeczy ciągle się dla nas wydarzają. Jeśli chcesz być informowany, zarejestruj się poniżej.

Dowiesz się także od nas, jeśli pojawią się zasady dotyczące importu / eksportu samochodów lub innych wydarzeń, które mogą mieć wpływ na transgraniczny handel pojazdami używanymi.

Będziemy pisać do Ciebie tylko wtedy, gdy są istotne wiadomości, a miesięcznie otrzymasz od 1 do 2 biuletynów.
Być może z dodatkowymi i nowymi wiadomościami.