System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at ASP._Page_Views_MacroPartials_FacebookButtonContent_cshtml.Execute() in c:\www\engrosbilerdanmark.dk\www\Public\Views\MacroPartials\FacebookButtonContent.cshtml:line 34
Følg os på Facebook

Witamy w Engros Biler Danmark

Jako największy w Danii nabywca samochodów używanych na eksport, zarówno duńscy dealerzy samochodów, jak i prywatni właściciele polegają na naszej wiedzy, kiedy chcą sprzedać swoje samochody używane. Dlatego też, u nas zawsze znajdziesz wiele marek i modeli dostępnych od ręki.

Zawsze mamy ponad 250 pojazdów w magazynie – dostępnych od ręki, a nowe samochody są codziennie dodawane do oferty!

Krótka, ale imponująca historia 

Nicklas Plads

Engros Biler Danmark została założona w 2012 roku przez Nicklasa Mathiasa Ahlgrena, który w bardzo młodym wieku rozpoczął działalność firmy i na początku prowadził ją w swoim pokoju w domu rodzinnym. Już w 2010 roku wszedł na rynek samochodowy i szybko zidentyfikował możliwości biznesowe. Duńscy handlarze samochodów zazwyczaj mają pierwszeństwo w wyborze jakie auta chcą magazynować. Dlatego też, dealerzy nowych samochodów zostali zmuszeni do prowadzenia interesów z kilkoma różnymi nabywcami w celu sprzedaży samochodów, które nabyli „w rozliczeniu” sprzedając nowe samochody. Nicklas dostrzegł możliwość wyróżnienia się, kupując wszystkie samochody jakie dealerzy chcieli sprzedać.

Zakupione samochody są sprzedawane klientom na rynku europejskim, a dzięki ciężkiej pracy, firmie udało się nawiązać partnerstwo z wieloma dealerami, aby zapewnić sobie szybkie uzupełnienie zapasów.

Pomysł to sukces! Obecnie samochody są eksportowane do 12 krajów europejskich. Firma nadal się rozwija i w ciągu kilku krótkich lat stała się największym odbiorcą i eksporterem samochodów używanych w Danii.

Nasza wizja

  • Chcemy być znani w całej Europie jako eksporter, który oferuje najlepsze samochody o wysokiej wartości i zapewnia najlepszą obsługę.
  • Chcemy być wizjonerskim, innowacyjnym i edukacyjnym miejscem pracy dla wszystkich pracowników i utrzymywać wysoki standard we wszystkich naszych działaniach w porównaniu z innymi międzynarodowymi operatorami w branży.

Przyszłość

Within the next few years, Engros Biler Danmark aims to establish more international business partners and open businesses abroad, from which we can sell exported cars. On the Danish market, the aim is to open five car showrooms that will cover the whole price spectrum and all types of cars in the used car market. 

The first one, Ahlgren & Andersen Automobiler, opened in 2016 and sells midrange used cars to private buyers in Denmark. This provides a sales channel for cars that are unsuitable for the export market.

Nikt nie rośnie szybciej niż Engros Biler Danmark - nasze dane sprzedaży mówią same za siebie

Coraz więcej dealerów samochodowych w Danii zaczyna zauważać zalety sprzedawania nam samochodów nabytych w wyniku sprzedaży nowych aut.

15
pracowników
5
Lat na rynku
3043
Samochody sprzedawane w Poznaniu 2016
6955
Samochód sprzedany od 2012

Dlaczego my?

To co widzisz jest tym co dostajesz! Dajemy ci rzetelny opis samochodów jakie sprzedajemy i gwarantujemy, że nie znajdziesz lepszej ceny u innych eksporterów. Duży przepływ samochodów przechodzących przez naszą firmę pozwala nam przyjąć niską marżę zysku.