System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at ASP._Page_Views_MacroPartials_FacebookButtonContent_cshtml.Execute() in c:\www\engrosbilerdanmark.dk\www\Public\Views\MacroPartials\FacebookButtonContent.cshtml:line 34
Følg os på Facebook

Nagłówek: Zalety kupowania samochodów używanych w Dani – Przewodnik dla kupującego.

PRZEWODNIK DLA KUPUJĄCEGO

Licytacja

179

Przyjedź do Kopenhagi w Danii i kup swój nowy używany samochód. Oferujemy wiele duńskich używanych samochodów osobowych. Być może kupiłeś kiedyś duński samochód na eksport w Aarhus lub samochody używane z Randers, Vejle, Køge i innych duńskich miast. Tutaj możesz przeczytać o zaletach zakupu samochodu na eksportu z Danii w porównaniu do kupna używanego samochodu z Niemiec, Holandii, Belgii, Francji lub Hiszpanii. W Engros Biler Danmark znalezienie samochodu odpowiedniego dla ciebie lub twojej firmy jest proste. Mamy największe zapasy samochodów na eksport w Danii, a dzięki dużemu obrotowi pojazdów, możemy codziennie oferować nowe auta. Codziennie do oferty dodajemy co najmniej 10 nowych samochodów.

Kupując samochód bezpośrednio z firmy Engros Biler Danmark unikniesz nadmiernych opłat związanych z sprzedażą aut z aukcji lub od pośredników podnoszącymi ceny. Skupujemy auta od duńskich dealerów po cenach hurtowych, którzy zawsze obniżają cenę rynkową. Otrzymujemy także zwrot wysokiego duńskiego podatku rejestracyjnego. Dzięki temu, że oferowane przez nas samochody nie są obciążone podatkiem i są dostępne od ręki jesteśmy w stanie zaoferować najniższe ceny aut eksportowych.

Unikaj kosztownych opłat lub marż dealerów.

Kupowanie samochodów na aukcji może być procesem uciążliwym i czasochłonnym. Najpierw musisz wybrać samochody, które chcesz licytować, a następnie sprawdzić opisy ich stanu technicznego, a następnie wziąć udział w aukcji, jednocześnie wiedząc, że będzie wiele innych osób konkurujących o zakup tego samego samochodu.

 Jesteśmy godną zaufania duńską firmą samochodową, z doświadczeniem ponad 16 000 transakcji. Dlatego możesz kupić samochód z Engros Biler Danmark łatwo i spokojnie, a jednocześnie zaoszczędzić pieniądze.

Możesz obejrzeć wszystkie samochody z oferty w zakładce "Dostępne Samochody" oraz na największej w Danii stronie reklamowej "bilbasen.dk". Reklamujemy się również na wielu zagranicznych stronach internetowych, w tym na stronach mobile.de, autoscout24.de, gratka.pl, www.autoplius.it, www.autogidas.it, www.skelbiu.it, www.plius.it, www.alio.it, www.auto24.lv, www.latauto.lv i www.auto.ria.com.

Zamiast kupować używany samochód na aukcji, np. na aukcji samochodowej w Niemczech, Holandii czy Belgii, możesz kupić samochód u nas. Mamy szeroką gamę używanych samochodów osobowych klasy średniej. Oferujemy również duży wybór pojazdów dostawczych, vanów i pickupów do eksportu z Danii.

 Zaoszczędź czas, kupując od nas, zamiast brać udział w aukcjach w Europie. Wszystkie nasze samochody są dostępne i gotowe do natychmiastowego odbioru. Możesz przyjechać i odebrać swój świeżo zakupiony duński samochód eksportowy osobiście. Możemy również pomóc w zakupie eksportowych tablic rejestracyjnych z pełnym ubezpieczeniem, aby łatwo i bezpiecznie wrócić samochodem do domu.

Jeśli potrzebujesz pomocy w transporcie, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, aby uzyskać odpowiednią pomoc. Mamy wyłączne umowy współpracy z zagranicznymi firmami transportowymi, zapewniając, że zawsze możesz bezpiecznie i tanio przewieźć swój samochód do kraju.

 Możesz być pewien, że w Engros Biler Danmark samochody eksportowe są zawsze najtańsze.

Opracowaliśmy nasz model biznesowy na zakupie używanych samochodów. Wszystkie nasze auta są kupowane w Danii, 0173głównie od duńskich dealerów samochodowych, którzy przyjmują auta używane w rozliczeniu podczas sprzedaży nowych. To dlatego prawie wszystkie nasze samochody pochodzą z Danii i oczywiście wszystkie posiadają duńskie dokumenty. 

W 2016 roku otworzyliśmy sklep detaliczny Ahlgren & Andersen Automobiler, który sprzedaje tylko samochody na duński rynek.